LandGrabbers

iOS için Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 82.3 MB
  • Version 2.5
  • Dil İngilizce
  • Firma Nevosoft LLC
LandGrabbers; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde, kendi güçlü ordunu kurarak Haçlı Seferleri'ne katılacağınız heyecan, aksiyon ve macera dolu bir simülasyon oyunudur.

LandGrabbers; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde, kendi güçlü ordunu kurarak Haçlı Seferleri'ne katılacağınız heyecan, aksiyon ve macera dolu bir simülasyon oyunudur.

Ortaçağ'da geçen hikayede en iyi adamları seçerek güçlü ordunuzu kurmalı ve dünyayı ele geçirmek isteyen düşmanlara karşı mücadele etmelisiniz. Düşman kalelerini ele geçirmeli ve ganimetleri toplamalısınız. Bu sayede ihtiyacınız olan kaynağı bu şekilde toplamış olursunuz. Çölde, karda ve ormanda ve hatta uçan adalarda mücadele edeceğiniz oyunu çok seveceksiniz.

LandGrabbers oyunu içerisinde; Farklı sahnelerden oluşan oyun seviyeleri, Benzersiz harita tasarımı, Üç inanılmaz düşman orduları, Stratejik özelliklere sahip beş farklı bina, Üç farklı zorluk seviyesi, Muhteşem grafikler ve ses efektleri ile etkileyici Ortaçağ atmosferi gibi bir çok eğlenceli özellikler yer alıyor.

Daha Fazla Göster
LandGrabbers indir